A&M Premium Distribution to wiodący polski dystrybutor marek fryzjerskich w segmentach premium i luksusowym. Firma jest oficjalnym dystrybutorem profesjonalnych produktów i akcesoriów takich marek jak: KEVIN.MURPHY, OLAPLEX, #mydentity, Eleven Australia, Alterna, Showpony, Framar i Color WOW.

Pole naszych działań zaczyna się w miejscu, gdzie wielkie koncerny się zatrzymują. Zajmujemy się markami wyróżniającymi się na rynku światowym pod kątem najnowszych technologii, unikatowości składników i jakości produktów. Nasi klienci mogą liczyć na stałe wsparcie edukacyjne na najwyższym poziomie, organizowane w ścisłej współpracy z reprezentowanymi markami.

Bogate portfolio marek pozwala na odnalezienie produktów dla każdego wymagającego klienta – bez względu na to, czy jest on fanem nowinek technologicznych, poszukiwaczem luksusowych produktów, czy miłośnikiem natury dbającym o otaczający nas świat.

Proponujemy nie tylko wspaniałe kosmetyki do włosów ale także wyjątkowe narzędzia, zarówno dla salonów, jak i do użytku domowego, a wszystko to dopełniamy najwyższej próby edukacją.