#mydentity, to marka stworzona przez autorytet w dziedzinie fryzjerstwa – Guy’a Tanga.

Produkty te powstały w oparciu o profesjonalną wiedzę, zawierają przełomowe technologie podtrzymujące trwałość koloru, chroniące go przed ciepłem, dodające blasku, a także poprawiające integralność włosów. Powstanie każdego produktu jest poprzedzone wielokrotnymi testami wykonywanymi przez jednego z najlepszych fryzjerów na świecie. Daje to gwarancję, że każdy z nich, czy to farba, czy szampon, czy lakier, działa w 100% tak, jak to było założone. Za każdym produktem stoi prawdziwa pasja i miłość do pracy z włosami.

„Jako dorastający chłopiec każdego dnia próbowałem odnaleźć moją tożsamość. Nie wiedziałem, kim jestem, co chcę robić w życiu, ani jaki jest mój cel. Dopiero, kiedy odkryłem pracę z włosami, znalazłem mój cel i kierunek, i to ocaliło moje życie. Znalazłem moją tożsamość (#mydentity). Chciałem wnieść swój wkład, zmienić świat, zajmując się stylizacją i koloryzacją włosów. Przede wszystkim jednak chciałem być przyjacielem, chciałem być #hairbestie, chciałem inspirować innych stylistów, żeby tak jak ja znaleźli swoją tożsamość, swoje #mydentity, ponieważ pamiętałem, ile trudu mnie samego to kosztowało. Stworzyłem #mydentity, ponieważ chciałem tworzyć indywidualne kolory, o jakich wszyscy marzymy, a których nie ma w dostępnych na rynku paletach kolorów. Chciałem stworzyć linię kolorystyczną i produkty, które przywróciłyby naszej branży twórczą radość i ekscytację. Przede wszystkim jednak chciałem stworzyć społeczność, która dawałaby energię naszej rodzinie #hairbesties i pomogłaby nam wszystkim odkryć tożsamość – nasze #mydentity.

Ponieważ jeśli wiesz, kim jesteś, masz odwagę robić wszystko, o czym marzysz!”

FRAMAR

Framar to profesjonalna linia akcesoriów fryzjerskich do koloryzacji włosów, sprzedawana w ponad 40 krajach na całym świecie. Firma Framar znana jest ze swoich pędzli do koloryzacji i specjalnej ryflowanej folii. Produkty Framar to najwyższej jakości rozwiązania, które mają realny wpływ na komfort i efekt pracy specjalistów od koloryzacji.

Kup Produkty

Eleven Australia to świeże podejście do pielęgnacji włosów i ciała. Marka zrodziła się w 2011 roku, z potrzeby stworzenia prostych w użytkowaniu kosmetyków na miarę każdych włosów i każdej sytuacji. Dyrektorzy kreatywni marki Eleven Australia to australijskie ikony i liderzy w branży fryzjerskiej: trzykrotny Australijski Fryzjer Roku Joey Scandizzo i Australijski Fotograf Roku Andrew O’Toole. Pracując w salonie fryzjerskim, na sesjach zdjęciowych i przy pokazach mody, Joey poczuł potrzebę stworzenia kosmetyków, które zostaną łatwo zrozumiane przez współpracowników i klientów. Razem stworzyli markę Eleven Australia – markę, która uosabia australijski styl życia.

„Pielęgnacja włosów nie musi być skomplikowana, po prostu musi działać.”- Joe Scandizzo, Dyrektor Kreatywny marki Eleven Australia.

Kup Produkty

Od 1997 roku Alterna jest pionierem “alternatywnej”, luksusowej pielęgnacji włosów.

Uważamy, że nie powinieneś wybierać pomiędzy sprawdzonymi klinicznie i przez salon badaniami, a naturalnymi składnikami. Jako prekursor w świecie luksusowej pielęgnacji i stylizacji włosów, zawsze byliśmy nastawieni na transparentność i innowacyjność inspirowaną naukami o pielęgnacji skóry.

Każda innowacja w Alternie przechodzi przez obszerny proces tworzenia, od wyboru szeregu zrównoważonych, skutecznych, surowych składników, starannie kalibrując je do idealnego połączenia, testując technologię z fryzjerami i konsumentami, dostosowując formuły z wyjątkową kompozycją zapachową. Nasze formuły wzbogacone są aktywnymi składnikami roślinnymi, nie zawierają parabenów, SLS / SLES * ani syntetycznego koloru. Badania dowodzą, że struktura włosów w widoczny sposób zmienia się po jednym użyciu, a nasze skuteczne mieszanki przywracają włosom zdrowszy, bardziej młodzieńczy wygląd.

Opatentowany składnik OLAPLEX (pol. Bis- Aminopropyl Diglikol Dimaleinian ) to polimer,  który odnajduje zerwane wiązania siarkowodorowe i łączy je w mostki dwusiarczkowe (to wiązania pomiędzy proteinami, znajdujące się w każdym włosie). Mostki dwusiarczkowe odpowiadają za trzeciorzędową strukturę białka, czyli za wytrzymałość i elastyczność włosów.

Mostki dwusiarczkowe ulegają zniszczeniu codziennie: podczas zabiegów chemicznych, stylizacji przy użyciu wysokiej temperatury, czy jako skutek uszkodzeń mechanicznych. Kiedy dochodzi do zerwania wiązania nie pozostaje to obojętne dla naszych włosów.

Poprzez swój składnik aktywny – polimer. Jest on zbudowany z pięciu pierwiastków, z których również zbudowane są włosy: azotu, węgla, siarki, wodoru oraz tlenu. Jego działanie, polega na dostarczeniu odpowiednich pierwiastków, które przez swoje powinowactwo, naprawiają uszkodzone wiązania proteinowe.

Każdy z produktów OLAPLEX do stosowania w domu zawiera aktywny składnik ( Bis..), który również znajduje się w produktach do użytku profesjonalnego.

Kup Produkty

Showpony Professional to australijska firma, która specjalizuje się w najnowocześniejszych technikach przedłużania i zagęszczania włosów. W ofercie marki, poza pasmami przeznaczonymi do przedłużania włosów, znaleźć można również kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji włosów. Marka od wielu lat jest wśród liderów branży przedłużania włosów i pierwszym wyborem znanych stylistów – na australijskim i międzynarodowym rynku. Sukces Showpony Professional opiera się na przekonaniu, że w tej usłudze włosów chodzi o coś więcej niż przedłużanie lub zagęszczanie fryzury, a pasma przedłużanych włosów są modnym i zachwycającym dodatkiem wykorzystywanym podczas największych i najbardziej prestiżowych pokazów mody i sesji zdjęciowych na całym świecie.
W ofercie Showpony Professional dostępne są pasma dedykowane do permanentnego przedłużania włosów: Slimline Tapes, Skin Weft Tapes, Weft Hair Extensions, oraz rozwiązania przeznaczone do przedłużania typu Clip-In.